Ankieta dotycząca Peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej w Diecezji Świdnickiej (2014-2017)

Ankieta  dotycząca Peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej

w Diecezji Świdnickiej (2014-2017)

W celu stworzenia publikacji podsumowującej zakończoną peregrynację, prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania przez wszystkich Księży Proboszczów w dekanacie.

1. Kto w parafii witał figurę Matki Bożej? (imiona i nazwiska przedstawicieli dzieci, młodzieży, dorosłych)

2. Który z Ojców prowadził rekolekcje?

3. Który z Księży Biskupów był obecny na powitaniu lub pożegnaniu figury?

4. Jak Ksiądz Proboszcz ocenia owoce peregrynacji w parafii? (ok.1500-2000 znaków)

5. Proszę o dwa zdjęcia z peregrynacji oraz świadectwa dwóch osób z parafii (do 1000-1500 znaków)

Całość prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do KOŃCA GRUDNIA

Ks. Krzysztof Ora

Ks. Sławomir Marek

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online