Rekolekcje kapłańskie u Salwatorianów w Międzywodziu

Propozycja rekolekcji kapłańskich u księży salwatorianów w Międzywodziu.

Szczegóły i bliższe informacje po kliknięciu na datę:

• 3-7 kwietnia 2018 - kaznodzieja wyznaczony przez Zarząd Prowincjalny Polskiej Prowincji Salwatorianów

• 11-14 czerwca 2018 - ks. Albert Ploczek SDS (misjonarz i rekolekcjonista, były rektor WSD Salwatorianów w Bagnie)

• 18-21 września 2018 - abp  Andrzej Dzięga (arcybiskup metropolita szczecińsko-kamieński)

• 5-8 listopada 2018 - ks. Józef St. Baron SDS (superior Domu Zakonno–Rekolekcyjnego w Międzywodziu, rekolekcjonista, były dyrektor Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań oraz były kapelan Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu)

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online