Dzień urodzin św. Jana Pawła II w Świdnicy, 18 V

W piątek 18 maja br. z racji przypadającego dnia urodzin św. Jana Pawła, a także z racji trwających Dni Papieskich w katedrze świdnickiej Mszy Św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył JE ks. bp Ignacy Dec.

Po Mszy św. o godz. 19.30 w sali teatralnej ŚOK w Rynku w ramach kontynuacji inicjatywy "Apostołowie Niepodległości" odbędzie się spotkanie z o. Maciejem Ziebą OP oraz pokaz filmu "Szukałem Was" prezentującego pontyfikat św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online