Archiwum Wydziału Katechetycznego

Stanowisko Komisji Wychowania Katolickiego KEP dotyczące bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa

Komunikat Prezydium KEP dotyczący nauczania religii w szkole

Zasady dotyczące organizowania rekolekcji dla uczniów szkół publicznych

Komunikat Biura Programowania Katechezy w sprawie podręczników do nauczania religii przedszkolnych i szkolnych oddziałach sześciolatków (zerówkach) 2016-2017

Prośba o przekazanie informacji w sprawie zapisu dzieci na naukę religii w nowym roku szkolnym - w ramach ogłoszeń parafialnych w czasie wakacji

Ponowna prośba o przekazanie komunikatu w sprawie zapisania dziecka na katechizację

XXVII edycja Olimpiady Teologii Katolickiej 2016/2017

Zmiana terminu etapu szkolnego XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej

Spotkanie opłatkowo-noworoczne nauczycieli, katechetów oraz przedstawicieli instytucji oświatowych z JE Ks. Bpem Ignacym Decem - 9 I 2017 r.

Diecezjalny etap XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej, Świdnica - 12 stycznia 2017 r.

Wyniki diecezjalnego etapu XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej - Świdnica, 12 I 2017 r.

Zaproszenie na XIII Pielgrzymkę Maturzystów Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę - 17 III (piątek)

Relacja z XIII Pielgrzymki młodzieży maturalnej diecezji świdnickiej na Jasną Górę 17 marca 2017 r.

Życzenia wielkanocne dla Katechetów

XIII Diecezjalna Pielgrzymka Katechetów do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego - Wałbrzych-Podzamcze, 22 IV 2017 r.

Relacja z XIII Pielgrzymki Katechetów Diecezji Świdnickiej - Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu - 22 kwietnia 2017 r.

Zimowe rekolekcje dla katechetów - Strzegom, 1-3 lutego 2016 r.

Konferencja rejonowa dla katechetów zakonnych i świeckich w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego - Bardo, 30. 08. 2014 r.

Wyniki II diecezjalnego konkursu o obozie koncentracyjnym Gross-Rosen „KL Gross-Rosen (1940–1945) Ocalić od zapomnienia”

Zaproszenie na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę 18 marca 2016 r.