Rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Diecezji Świdnickiej - Strzegom, 19-21 V

W dniach od 19 do 21 maja br. w ramach formacji stałej odbędą się rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Diecezji Świdnickiej oraz dla Kandydatów na Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.

Miejsce rekolekcji: Dom Sióstr Elżbietanek, ul. Ks. Prałata Stanisława Siwca, 58-150 Strzegom (przy bazylice strzegomskiej).

Początek rekolekcji: 19 maja br. godz. 18:00 (przyjazd i zakwaterowanie od godz. 17:00).

Zakończenie rekolekcji:  21 maja br. ok. godz. 14:00.

Prowadzący rekolekcje: Ks. Prałat dr Marek Korgul, wikariusz biskupi ds. katechezy.

Koszt rekolekcji: 220 zł.

Zgłoszenia: będą przyjmowane do 12 maja do godz. 18;00 pod adresem:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy podać imię, nazwisko i parafię).