Pielgrzymki pod krzyż na Chełmcu - Wałbrzych-Szczawno Zdrój, 10 VI, 17 VI

Pielgrzymka Harcerzy pod Krzyż na Chełmcu

W sobotę, 10 czerwca 2017r., o godz. 9.30 wyruszy pierwsza Pielgrzymka Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej pod największy, górski Krzyż św. w Europie na Chełmcu. Zaczynamy od Krzyża św. na placu budowy kościoła - ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2 w Szczawnie-Zdroju. Na szczycie Msza św. i ognisko. Zejście indywidualne. Zapraszamy!

II Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy na Chełmiec

W sobotę, 17 czerwca 2017r., o godz. 9.30 wyruszy II Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy pod największy, górski Krzyż św. w Europie na Chełmcu. Zapraszamy również Brać Górniczą i Hutniczą. Rozpoczniemy od modlitwy pod Krzyżem św. na placu budowy kościoła - ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2 w Szczawnie-Zdroju. Na szczycie Msza św. Koronka do Miłosierdzia Bożego i posiłek przy ognisku. Zejście indywidualne. Zapraszamy!

Bliższe informacje zamieszczone są na stronie internetowej parafii Matki Bożej Częstochowskiej: