Komunikat do odczytania w ramach ogłoszeń w niedzielę 30 VII i przypomnienia 6 VIII

Drodzy Parafianie, w weekend 5-6 sierpnia 2017r., na terenie Galerii Victoria, Tesco Szczawno-Zdrój, Zamku Książ, parafii wałbrzyskich i Boguszowa-Gorc: pw. Świętej Trójcy, pw. Zesłania Ducha Świętego w Boguszowie-Gorcach, Niepokalanego Poczęcia NMP odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców „Pomóż Kubusiowi i Innych”. Akcja ta dedykowana jest 6-letniemu chłopcu pochodzącemu z Wałbrzycha choremu na anemię aplastyczną. Podczas Dnia Dawcy Szpiku wszystkie zdrowe osoby, w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS. JE Biskup Ignacy Dec objął tę akcję honorowym patronatem.

Powyższy komunikat należy odczytać w niedzielę, 30 VII oraz przypomnieć 6 VIII w ramach ogłoszeń parafialnych na wszystkich Mszach Św.

+Adam Bałabuch

Wikariusz Generalny