Turniej szachowy dla służby liturgicznej - organizator diecezja legncicka

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej i Klub Szachowy Jelonka Jelenia Góra oraz parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Złotoryi organizują VII Mistrzostwa Służby Liturgicznej i Księży w Szachach.

Turniej odbędzie się 18 listopada 2017 r. w Złotoryi.

W turnieju mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli zaangażowani w służbę liturgiczną w parafii i dotyczy on zarówno chłopców jak i dziewcząt. Przewidziano dwie grupy: zawodową i amatorską, oraz 4 kategorie:

- grupa podstawowa: uczniowie szkoły podstawowej,

- grupa młodzieżowa: uczniowie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej,

- grupa open: księża, klerycy, nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej, zakrystianie, itd.

Zgłoszenia należy kierować do dnia 13 listopada 2017 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie pod numer: 793021676.

Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, parafię, klasę, rok urodzenia, kategorię.

Przewidywany program:

830-930 – weryfikacja zgłoszeń

930 – Msza Święta w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Złotoryi

1015-1030 – rozpoczęcie turnieju w auli parafialnej (ul. Chopina 1A)

1030-1500 – rundy I – VII

1515 – zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Serdecznie zapraszamy do udziału.