Wielkopostne Dni Skupienia duchowieństwa diecezji świdnickiej - 10, 17, 24 II

Zgodnie z tradycją naszej diecezji w lutym br. odbędą się Wielkopostne Dni Skupienia dla duchowieństwa diecezji świdnickiej. Kalendarium dni skupienia przedstawia się następująco:

10 lutego (sobota) – Bardo - Dom Rekolekcyjny Ojców Redemptorystów - dzień skupienia dla księży z dekanatów: Ząbkowice Północ, Ząbkowice Południe, Kamieniec Ząbkowicki, Pilawa Górna, Głuszyca, Dzierżoniów, Bielawa - POCZĄTEK GODZ. 9.30

17 lutego (sobota) – Kłodzko - klasztor Ojców Franciszkanów - dzień skupienia dla księży z dekanatów: Kłodzko, Polnica-Zdrój, Bystrzyca Zdrój, Kudowa-Zdrój, Międzylesie, Lądek-Zdrój, Nowa Ruda, Nowa Ruda-Słupiec - POCZĄTEK GODZ. 9.30

24 lutego (sobota) - WSD Świdnica - dzień skupienia dla księży z dekanatów: Świdnica Zachód, Świdnica Wschód, Świebodzice, Strzegom, Bolków, Wałbrzych Północ, Wałbrzych Południe, Wałbrzych Zachód, Żarów - POCZĄTEK GODZ. 9.30

Dzień skupienia poprowadzi: ks. Eugeniusz Ploch, kapłan diecezji opolskiej, proboszcz parafii pw. Ducha Św. w Winowie, wieloletni ojciec duchowny WSD w Opolu, duszpasterz akademicki, misjonarz miłosierdzia, członek Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji.

Początek dnia skupienia - godz. 9.30 (adoracja Najświętszego Sakramentu). W programie spotkania: Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa, konferencje, adoracja, okazja do spowiedzi.

Spotkanie zakończy się ok. godz. 13.30 wspólnym obiadem.

Proszę zabrać: LITURGIĘ GODZIN, albę i stułę.

Ofiara za udział: 50 zł.

W przypadku niedogodności terminowych prosimy o odprawienie dnia skupienia w innym ze wskazanych terminów. O zmianie terminu proszę powiadomić odpowiednio wcześniej Wydział Duszpasterski.

ks. prałat Edward Szajda
Wikariusz Biskupi ds. Formacji Stałej Duchowieństwa