Kurs animacji modlitwy charyzmatycznej, Kłodzko 31 III-2 IV

Kurs jest skierowany do osób pełnoletnich formujących się we wspólnocie.

Wprowadza w modlitwę osobistą i wspólnotową oraz pomaga przeżywać ją w duchu Pięćdziesiątnicy. Uczy zasad uczestniczenia oraz prowadzenia spotkania modlitewnego. Odpowiada na pytania: Jak prowadzić spotkanie modlitewne? Jak w nim owocnie uczestniczyć? Jak korzystać z charyzmatów, tak, aby budowały i umacniały zarówno nasze wspólnoty jak i całą wspólnotę Kościoła? Kurs uczy również modlitwy osobistej.

Miejsce: Parafia Wniebowzięcia NMP Kłodzko, pl. Kościelny 9.

Termin: 31.03-2.04.2017

Początek kursu w piątek o godz. 18.00 (recepcja od 17.30), zakończenie w niedzielę ok.13.00.

Ofiara na pokrycie kosztów organizacji: 50 zł (bez noclegów).

Organizator: Pallotyńska SNE i Środowisko NE Kłodzko.

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 661 121 398.

Zapisy (do 25.03):  tutaj