Wielki Tydzień w klasztorze - Pallotyni Ząbkowice Śl., 10-16 IV

Zapraszamy do udziału w rekolekcyjnym przygotowaniu do Triduum Paschalnego oraz do przeżycia Wielkiego Tygodnia we wspólnocie księży i braci pallotynów z Ząbkowic Śląskich. W programie konferencje oraz wprowadzenia do liturgii poszczególnych dni Triduum. Nie zabraknie czasu na medytację Słowa Bożego, adorację Najświętszego Sakramentu oraz na inne nabożeństwa wielkopostne. Będzie także możliwość skorzystania z kierownictwa duchowego oraz spowiedzi. Do rekolekcji będzie można dołączyć w każdym dniu Wielkiego Tygodnia. Każdy może przyjechać i pozostać tyle czasu, na ile pozwalają mu możliwości.

Rekolekcje poprowadzi ks. Mariusz Marszałek SAC.

Koszt uczestnictwa: 75 zł za dzień pobytu z pełnym wyżywieniem.

Zgłoszenia: ks. Marek Chmielniak SAC, tel. 506353838, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.