VI Krajowe Forum Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w parafiach - Głuszyca, 28-30 IV

W dniach od 28 do 30 kwietnia 2017r. w parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy odbędzie się VI Krajowe Forum Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach „Perpetuo Adoremus”. W trzydniowym forum będą brali udział przedstawiciele 12 parafii z Polski, w których aktualnie trwa nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramenty 24 godz. na dobę.

To modlitewne i formacyjne spotkanie jest również okazją do wymiany doświadczeń oraz pomysłów dotyczących Adoracji Najświętszego Sakramentu.

W związku z tym w sobotę 29 kwietnia (na jeden dzień) zapraszamy przedstawicieli parafialnych wspólnot diecezji Świdnickiej, którzy chcą rozpocząć lub już prowadzą Adorację Najświętszego Sakramentu.

Zgłoszenia w wydziale duszpasterskim do 25 kwietnia, koszt organizacyjny 10 zł.