Społeczna Akademia Liderów (zapisy)

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej, Rada ds. Apostolstwa Świeckich oraz Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej organizują Społeczną Akademię Liderów.

Wykładowcami będą znane osoby m.in. z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Collegium Nobilium Opoliense, Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, politycy oraz znani pracownicy mediów.

Zaplanowany cykl szkoleń przewiduje sześć bloków tematycznych: komunikacja interpersonalna, zarządzanie potencjałem ludzkim, media, samorząd, ABC wiary oraz „w-Akcji”.

Zajęcia prowadzone będą z wielu dziedzin przydatnych dla lidera wspólnoty parafialnej. M. in. z komunikacji interpersonalnej, umiejętności angażowania innych do współpracy, planowania działań i tworzenia projektów, pozyskiwania środków finansowych oraz podstawy dziennikarstwa. Zajęcia będą nie tylko w formie wykładów, ale przede wszystkim w formie ćwiczeń i warsztatów.

Zajęcia będą się odbywały w soboty, raz na miesiąc, w Świdnicy. Pierwsze z nich odbędą się 22 kwietnia tego roku, ostanie – 25 marca 2018 roku. Przedsięwzięcie nie ma charakteru komercyjnego, dlatego uczestnicy szkolenia pokrywają część kosztów. Roczna opłata wynosi 320 zł.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej: tel. 570 237 631; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..