Please update your Flash Player to view content.

WYDZIAŁ ADMINISTRACYJNY

bp prof. dr hab. Ignacy DEC

Wikariusz generalny

bp dr Adam BAŁABUCH

Wikariusz biskupi ds. sakramentów

ks. dr Stanisław CHOMIAK

Wikariusz biskupi ds. katechezy

ks. dr Marek KORGUL

Wikariusz biskupi ds. stałej formacji kapłanów

ks. mgr Edward SZAJDA

KANCELARIA KURII BISKUPIEJ

Kanclerz, tel.: (74) 85 64 403, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
ks. dr Stanisław CHOMIAK

Notariusze, tel.: (74) 85 64 411, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
ks. mgr lic. Jarosław ŻMUDA
ks. dr Daniel MARCINKIEWICZ

Archiwum i pisownia, tel.: (74) 85 64 412, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
s. mgr Teresa MATUŁA PP Prezentki

Sekretarz Biskupa Świdnickiego, tel.: (74) 85 64 410