Get Adobe Flash player

WKRÓTCE

PEREGRYNACJA FIGURY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ - informacje; kalendarium; ceremoniał

MATERIAŁY DUSZPASTERSKIE

Duszpasterzy z poszczególnych dekanatów, w których odbędzie się peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej, proszę by odpowiednio wcześniej (1,5 miesiąca przed rekolekcjami) skontaktowali się w sprawie zamówienia peregrynacyjnych materiałów informacyjnych (ulotki, banery) z ks. Sławomirem Markiem (obecny w kurii w środę i czwartek). Wskazane jest, by zamówienia materiałów dokonał dekanat w jednym czasie.

 

KALENDARIUM

Plan peregrynacji figury MB Fatimskiej

 2014

 Dekanat Świdnica-Wschód (9 parafii)
(18 X – 19 XI 2014 r.)
(Ojcowie franciszkanie)

 (Mszy św. na powitanie figury Matki Bożej Fatimskiej przewodniczy bp Ignacy Dec

lub bp Adam Bałabuch)

18-22 X – Świdnica, Katedra, św. Stanisława BM i św. Wacława M. (bp Ignacy Dec) - o. Piotr i o. Tomasz
22-26 X – Świdnica, Miłosierdzia Bożego (bp Adam Bałabuch) - o. Jan
26-29 X
– Pszenno, św. Mikołaja (bp Adam Bałabuch) o. Tomasz
29 X-2 XI – Strzelce, Wszystkich Świętych (bp Adam Bałabuch) - o.Piotr
2-5 XI – Wierzbna, Wniebowzięcia NMP (bp Adam Bałabuch) - o. Jan
5-9 XI – Mysłaków, św. Katarzyny (bp Ignacy Dec) - o. Tomasz
9-12 XI – Wiry, św. Michała Archanioła (bp Adam Bałabuch) - o. Piotr
12-16 XI – Śmiałowice, św. Wawrzyńca (bp Ignacy Dec) -
16-19 XI – Świdnica, Najświętszego Serca Pana Jezusa (bp Adam Bałabuch) - o. Tomasz

 Dekanat Żarów (8 parafii)
19 XI – 17 XII 2014)
(Ojcowie franciszkanie)

19-23 XI – Jaworzyna Śl., św. Józefa Oblubieńca NMP (bp Ignacy Dec) - o.Piotr
23-26 XI – Pichorowice, św. Mikołaja (bp Ignacy Dec) - o. Jan
26-30 XI – Gościsław, Świętych Szymona i Judy Tadeusza (bp Adam Bałabuch – na zakończenie) - o. Tomasz
30 XI-3 XII – Pastuchów, św. Barbary (bp Adam Bałabuch) - o. Jan
3-7 XII – Buków, św. Stanisława BM (bp Ignacy Dec) -o. Tomasz
7-10 XII – Imbramowice, Wniebowzięcia NMP (bp Ignacy) - o. Piotr 
10-14 XII – Mrowiny, Matki Bożej Królowej Polski (bp Ignacy Dec) - o. Jan
14-17 XII – Żarów, Najświętszego Serca Pana Jezusa (bp Ignacy Dec) - o. Piotr

  Dekanat Strzegom (10 parafii)
(17 XII 2014 – 4 III 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

17-21 XII – Stanowice, Najświętszego Serca Pana Jezusa - o. Tomasz

Przerwa świąteczno-kolędowa

21-28 XII Strzegom, Siostry elżbietanki
28 XII - 4 I Świdnica, Siostry klawerianki
4-11 I Świdnica, Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi
11-18 I Świdnica, Siostry jadwiżanki
18-24 I Świdnica, Siostry prezentki
24-31 I Świdnica, Siostry elżbietanki
31 I - 4 II – Strzegom, Najświętszego Zbawiciela Świata i MB Szkaplerznej (bp Adam Bałabuch) - o. Piotr
4-8 II – Rogoźnica, Matki Bożej Różańcowej (bp Adam Bałabuch) - o. Jan
8-11 II – Goczałków, Chrystusa Króla (bp Adam Bałabuch) - o. Jacek
11-15 II – Konary, Podwyższenia Krzyża Świętego (bp Ignacy Dec) - o. Tomasz
15-18 II – Piekary, św. Jana Chrzciciela (bp Ignacy Dec) - o. Jan
19-22 II – Ujazd Górny, św. Marcina (wyjątek czwartek - bp Adam Bałabuch) - o. Tomasz
22-25 II – Jaroszów, św. Jana Chrzciciela (bp Ignacy Dec) - o. Piotr
25 II -1 III – Strzegom, Świętych Apostołów Piotra i Pawła (bp Ignacy Dec) - o. Jan, o. Tomasz, o. Andrzej
1-4 III – Olszany, Świętej Trójcy (bp Adam Bałabuch) - o. Piotr

2015

Dekanat Bolków (7 parafii)
(4 III – 15 IV 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

4-8 III – Gniewków, św. Barbary (bp Ignacy Dec) - o. Jan
8-11 III – Kwietniki, św. Józefa Oblubieńca NMP (bp Ignacy Dec) - o. Jacek
11-15 III – Kaczorów, św. Mikołaja (wyjątek biskup obecny na zakończenie - bp Adam Bałabuch) - o. Tomasz
15-18 III – Roztoka, Stanisława BM (bp Adam Bałabuch) - o. Piotr
18-22 III – Wierzchosławice, św. Józefa Oblubieńca NMP (bp Adam Bałabuch) - o. Jacek
22-25 III – Bolków, św. Jadwigi  (bp Ignacy Dec)- o. Tomasz
25-29 III – Sady Górne, Narodzenia NMP (bp Adam Bałabuch) - o. Jan

 Przerwa świąteczna

29 III-8 IV– Bolków, Siostry józefitki
8-15 IV – Świebodzice, Siostry Notre Dame

Dekanat Świebodzice (7 parafii)
(15 IV – 10 V 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

15-19 IV – Dobromierz, św. Michała Archanioła (bp  Ignacy Dec) - o. Jan
19-22 IV – Świebodzice, św. Mikołaja (bp Ignacy Dec) - o. Piotr
22-26 IV – Świebodzice, Świętych Apostołów Piotra i Pawła (bp Adam Bałabuch) - o. Jan
26-29 IV – Świebodzice, św. Alberta Chmielowskiego (bp Adam Bałabuch) - o. Tomasz
29 IV-3 V – Ciernie, Matki Bożej Królowej Polski ( na zakończenie bp Adam Bałabuch) o. Jacek
3-6 V – Świebodzice, św. Franciszka z Asyżu (bp Adam Bałabuch)- o. Piotr
6-10 V – Mokrzeszów, św. Jadwigi (bp Ignacy Dec) - o. Jacek

 Dekanat Ząbkowice-Południe (6 parafii)
(10 V – 31 V 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

10-13 V – Brzeźnica, św. Mikołaja (na zakończenie bp Ignacy Dec) - o. Jan
13-17 V– Srebrna Góra, Świętych Piotra i Pawła (bp Ignacy Dec) - o. Tomasz
17-20 V– Ząbkowice Śl., św. Jadwigi (bp Adam Bałabuch) - o. Piotr
20-24 V – Braszowice, św. Wawrzyńca (bp Ignacy Dec) - o. Jan
24-27 V – Stoszowice, św. Barbary (bp Adam Bałabuch) - o. Jacek
27-31 V– Budzów, św. Wawrzyńca(bp Ignacy Dec) - o. Tomasz

Dekanat Ząbkowice-Północ (8 parafii)
(31 V – 28 VI 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

31 V-3 VI – Ząbkowice Śl., św. Anny (bp Adam Bałabuch) - o. Piotr
3-7 VI – Ząbkowice Śl., Siostry obliczanki
7-10 VI – Tarnów Śląski, św. Marii Magdaleny (bp Adam Bałabuch) - o. Jacek
10-14 VI – Rudnica, św. Michała Archanioła (na zakończenie bp Adam Bałabuch) - o. Tomasz
14-17 VI – Zwrócona, Świętych [Apostołów] Piotra i Pawła (bp Adam Bałabuch) - o.Piotr
17-21 VI – Ząbkowice Śl., Najświętszego Serca Pana Jezusa (bp Ignacy Dec) - o. Jan
21-24 VI – Sieroszów, św. Michała Archanioła (bp Ignacy Dec) - o. Piotr
24-28 VI – Przedborowa, św. Jadwigi (bp Adam Bałabuch) - o. Tomasz

Przerwa wakacyjna

28 VI - 5 VII –Brzeźnica, Siostry jadwiżanki
5-12 VII – Bardo, Siostry elżbietanki
12-19 VII – Bardo, Siostry marianki
19-26 VII – Bardo, Siostry Bożego Serca
26 VII-2 VIII – Bardo, Siostry urszulanki
2-9 VIII – Boguszyn, Siostry franciszkanki szpitalne
9-16 VIII – Kłodzko, Siostry franciszkanki szpitalne
16-23 VIII – Kłodzko, Siostry klaryski
23-30 VIII –Kłodzko, Siostry dominikanki
30 VIII-6 IX –Kłodzko, Siostry Służebniczki Śląskie
6-12 IX – Wilkanów, Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa

 Dekanat Bystrzyca Kłodzka (8 parafii)
(12 IX – 11 X 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

12-16 IX– Stary Waliszów, św. Wawrzyńca Męczennika - o. Piotr (bp Ignacy)
16-20 IX – Wójtowice, św. Marii Magdaleny - o. Jan (bp Ignacy)
20-23 IX –  Stara Łomnica, św. Małgorzaty - o. Andrzej (bp Ignacy)
23-27 IX – Idzików, Wniebowzięcia NMP - o. Tomasz (?)
27-30 IX – Bystrzyca Kłodzka, Michała Archanioła - o. Piotr (?)
30 IX-4 X – Wilkanów, św. Jerzego - o. Jan (bp Adam)
4-7 X –Długopole Zdrój, św. Jerzego - o. Andrzej (bp Ignacy)
7-11 X – Gorzanów, św. Marii Magdaleny - o. Tomasz (pożegnanie - bp Adam)

 Dekanat Kłodzko (10 parafii)
(11 X – 15 XI 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

11-14 X – Kłodzko, Podwyższenia Krzyża Świętego - o. Piotr (bp Adam)
14-18 X – Kłodzko, Niepokalanego Poczęcia NMP -o. Jan (bp Ignacy)
18-21 X – Jaszkowa Dolna, św. Jana Chrzciciela - o. Tomasz (?)
21-25 X – Jaszkowa Górna, św. Mikołaja - o. Andrzej (bp Adam - pożegnanie)
25-28 X – Kłodzko, Matki Bożej Różańcowej - o. Jan ( bp Adam)
28-31 XI – Szalejów Górny, św. Jerzego - o. Piotr (bp Adam)
31 XI-4 XI – Kłodzko, Wniebowzięcia NMP - o. Tomasz (bp Adam)
4-8 XI – Wojciechowice, św. Michała Archanioła (kościół na Owczej Górze) - o. Jan  (bp Ignacy)
8-11 XI – Piszkowice, św. Jana Chrzciciela - o. Andrzej  (bp Ignacy)
11-15 XI – Wojbórz, św. Jerzego - o.Piotr (bp Adam)

Dekanat Dzierżoniów (8 parafii)
(15 XI – 13 XII 2015)
(Ojcowie franciszkanie)

15-18 XI – Dzierżoniów, św. Jerzego - o. Jan (bp Ignacy)
18-22 XI – Dzierzoniów, Chrystusa Króla - o. Tomasz (bp Ignacy)
22-25 XI – Dzierżoniów, Maryi Matki Kościoła - o.Piotr (bp Adam)
25-29 XI – Mościsko, św. Jana Chrzciciela - o. Andrzej (bp Adam - pożegnanie)
29 XI-3 XII – Kiełczyn, Narodzenia NMP - o. Tomasz (bp Adam)
3-6 XII – Jaźwina, Wniebowstąpienia Pańskiego - o.Piotr (bp Ignacy)
6-9 XII – Słupice, św. Michała Archanioła - o. Jan (bp Adam)
9-13 XII – Dzierżoniów, Królowej Różańca Świętego - o. Andrzej (bp Ignacy)

Dekanat Piława Górna (9 parafii)
(13 XII 2015 – 2 III 2016)
(Ojcowie franciszkanie)

13-16 XII – Piława Górna, św. Marcina - o. Tomasz (bp Ignacy)
16-20 XII – Piława Dolna, św. Katarzyny Aleksandryjskiej o. Piotr (bp Adam)
20-23 XII – Gilów,  św. Jadwigi Śląskiej - o. Jan (bp Ignacy)

 Przerwa świąteczno-kolędowa

2016

23-30 XII – Dzierżoniów, Siostry elżbietanki
30 XII-7 I 2016 – Dzierżoniów (ul. Spacerowa), Siostry salezjanki
7-15 I – Dzierżoniów (ul. Wrocławska), Siostry salezjanki
15-23 I – Pieszyce, Siostry salezjanki
23-30 I – Jedlina-Zdrój, Siostry elżbietanki
30 I-6 II – Bielawa (ul. Kopernika), Siostry augustianki
6-13 II – Bielawa (ul. Wolności), Siostry augustianki
13-15 II – Radzików, Świętych Apostołów Piotra i Pawła - o.Piotr (bp Adam)
15-17 II – Łagiewniki, św. Józefa Oblubieńca - o. Jan (bp Adam)
17-21 II – Ratajno, św. Antoniego - o. Tomasz (bp Ignacy)
21 II-24 II – Księginice Wielkie (Wilków), św. Jana Chrzciciela - o. Jan (bp Ignacy)
24-28 II - Niemcza, Niepokalanego Poczęcia NMP - o. Piotr (bp Ignacy)
28 II-2 III – Przerzeczyn-Zdrój, NMP Królowej Polski - o. Andrzej (bp Adam) 

Dekanat Lądek-Zdrój (9 parafii)
(2 III – 17 IV 2016)
(Ojcowie franciszkanie)

2-6 III – Nowy Gieratów, św. Jana Chrzciciela - o. Jan (bp Adam)
6-9 III – Bolesławów, św. Józefa Oblubieńca NMP - o. Andrzej (bp Ignacy)
9-13 III – Stronie Śl., Matki Bożej Królowej Polski i św. Maternusa - o. Jan (bp Ignacy)
13-16 III – Lądek-Zdrój, Narodzenia NMP - o. Tomasz (bp Adam)
16-20 III – Radochów, św. Mikołaja - o. Andrzej (bp Ignacy)

Przerwa świąteczna

20-27 III – Lądek-Zdrój, Siostry marianki
27 III-2 IV – Ołdrzychowice, Siostry Franciszkanki Szpitalne
2-6 IV – Trzebieszowice, św. Andrzeja Apostoła - o. Andrzej (bp Adam)
6-10 IV – Ołdrzychowice, św. Jana Chrzciciela - o.Piotr (bp Ignacy)
10-13 IV – Żelazno, św. Marcina -o. Tomasz (bp Adam)
13-17 IV – Krosnowice, św. Jakuba Apostoła - o. Piotr (bp Adam)

Dekanat Międzylesie (6 parafii)
(17 IV – 8 V 2016)
(Ojcowie franciszkanie)

17-20 IV – Międzylesie, Bożego Ciała - o. Jan (bp Adam)
20-24 IV – Boboszów, św. Anny - o. Andrzej (bp Ignacy)
24-27 IV – Różanka, Wniebowzięcia NMP - o. Tomasz (bp Adam)
27 IV-1 V – Roztoki, św. Marcina - o.Piotr (bp Adam)
1-4 V – Domaszków, św. Mikołaja - o. Andrzej (bp Ignacy)
4-8 V – Długopole Górne, Świętych Apostołów Piotra i Pawła - o. Tomasz (bp Adam)

Dekanat Wałbrzych-Południe (9 parafii)
(8 V – 8 VI 2016)
(Księża Pallotyni)

8-11 V – Dziećmorowice, św. Jana Apostoła i Ewangelisty
11-15 V – Wałbrzych, MB Nieustającej Pomocy
15-18 V – Wałbrzych, św. Franciszka z Asyżu
18-22 V – Wałbrzych, św. Maksymiliana Marii Kolbego
22-25 V – Wałbrzych, św. Józefa Oblubieńca
25-29 V – Boguszów-Gorce, Niepokalanego Poczęcia NMP
29 V-1 VI – Boguszów-Gorce, Trójcy Świętej
1 VI-5 VI – Boguszów-Gorce, Zesłania Ducha Świętego
5-8 VI – Wałbrzych, Świętych Aniołów Stróżów

Przerwa wakacyjna

8-17 VI – Wałbrzych, Siostry Niepokalanego Poczęcia NMP
17-24 VI –Wałbrzych, (ul. 11 Listopada), Siostry elżbietanki
24 VI-2 VII – Wałbrzych, (ul. Piaskowa), Siostry elżbietanki
2-9 VII – Wałbrzych (ul. Moniuszki), Siostry elżbietanki
9-16 VII – Szczawno-Zdrój, Siostry Służebniczki Śląskie
16-23 VII – Wałbrzych, Siostry Rodziny Maryi
23-30 VII – Nowa Ruda, Siostry salezjanki
30 VII-6 VIII – Budzów, Siostry Dominikanki
6-13 VIII – Starczów, Siostry Bożego Serca
13-20 VIII – Piszkowice, Siostry marianki
20-27 VIII – Ścinawka Dolna, Siostry terezjanki
27 VIII-3 IX –Ścinawka Średnia, Siostry marianki

 Dekanat Wałbrzych-Zachód (7 parafii)
(3 IX – 28 IX 2016)
(Ojcowie franciszkanie)

3-7 IX – Stare Bogaczowice, św. Józefa Oblubieńca NMP (o. Andrzej)  - tel. 794 409 475 - bp Ignacy
7-11 IX –Wałbrzych, Świętych Apostołów Piotra i Pawła (o. Piotr) - tel. 602 407 640 - bp Adam
11-14 IX – Wałbrzych, Podwyższenia Krzyża Świętego (o. Jan) - tel. 608348591 - biskup Ignacy
14-18 IX – Wałbrzych, św. Wojciecha (o. Andrzej) - bp Ignacy na zakończenie
18-21 IX – Struga, Matki Bożej Bolesnej (o. Jan) -  bp Ignacy
21-25 IX – Szczawno-Zdrój, Wniebowzięcia NMP (o.Piotr) - bp Ignacy
25-28 IX – Wałbrzych, św. Anny (o. Andrzej) - bp Adam

Dekanat Wałbrzych-Północ (8 parafii)
(28 IX – 26 X 2016)
(Ojcowie franciszkanie)

28 IX-2 X – Wałbrzych, Zmartwychwstania Pańskiego (o. Jan) - bp Ignacy
2-5 X – Wałbrzych, Matki Bożej Częstochowskiej (o. Andrzej) - bp Adam
5-9 X – Wałbrzych, św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej (o.Piotr) - bp Adam na zakończenie
9-12 X – Wałbrzych, św. Józefa Robotnika  (o. Andrzej) - bp Ignacy
12-16 X – Wałbrzych, Niepokalanego Poczęcia NMP (o. Piotr) - bp Ignacy
16-19 X – Wałbrzych, Świętej Rodziny (o. Jan) - bp Adam
19-23 X –Wałbrzych, św. Barbary (o. Andrzej) -
23-26 X–– Wałbrzych, Najświętszego Serca Jezusowego (o.Jan) - bp Adam na zakończenie

Dekanat Głuszyca (8 parafii)
(26 X – 23 XI 2016)
(Ojcowie franciszkanie)

26-30 X – Walim, św. Barbary - bp Ignacy (o. Piotr - t. 602407640)
30 X-2 XI – Zagórze Śl., Podwyższenia Krzyża Świętego - bp Adam (o. Andrzej - t. 794409475)
2-6 XI – Świerki, św. Mikołaja - bp Adam (o. Jan - t. 608348591)
6-9 XI – Mieroszów, Michała Archanioła - bp Ignacy (o. Piotr)
9-13 XI – Sokołowsko, Matki Bożej Królowej Świata - bp Ignacy (o. Andrzej)
13-16 XI – Jedlina-Zdrój, Trójcy Świętej - bp Adam (o. Jan)
16-20 XI – Głuszyca Górna, NMP Królowej Polski - bp Adam (o. Andrzej)
20-23 XI – Głuszyca, Chrystusa Króla - bp Ignacy (o. Piotr)

 Dekanat Bielawa (8 parafii)
(23 XI–21 XII 2016)
(Księża pallotyni)

23-27 XI – Pieszyce, św. Antoniego - bp Adam (na zakończenie)
27-30 XI – Pieszyce, św. Jakuba - bp Adam
30 XI-4 XII – Piskorzów, św. Jana Nepomucena - bp Ignacy
4-11 XII – Bielawa, Ducha Świętego - bp Adam
11-14 XII – Bielawa, Bożego Ciała - bp Ignacy
14-18 XII – Bielawa, Wniebowzięcia NMP - bp Ignacy
18-21 XII – Ostroszowice, św. Jadwigi - bp Ignacy

 Przerwa świąteczno-kolędowa
(21 XII 2016-28 II 2017)

2017

21-27 XII – Ludwikowice, Siostry Franciszkanki Szpitalne
27 XII-3 I 2017 – Konserwacja figury - Ojcowie franciszkanie
4-15 I – Kamieniec Ząbkowicki, Siostry boromeuszki
15-25 I – Ząbkowice Śl., Siostry klaryski
25 I-5 II – Szalejów Górny, Siostry jadwiżanki
5-15 II – Polanica-Zdrój, Siostry jadwiżanki
15-28 II – Polanica-Zdrój, Siostry św. Józefa

  Dekanat Kamieniec Ząbkowicki (2 parafie)
(28 II–8 III 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

28 II–5III – Kamieniec Ząbkowicki, Wniebowzięcia NMP (bp Ignacy) (o. Piotr - 602407640 )
5-8 III – Starczów, św. Jana Chrzciciela (bp Adam) (o. Jan - 608348591)

 Dekanat Nowa Ruda (6 parafii)
(8 III–29 III 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

 8-12 III – Jugów, św. Katarzyny (bp Ignacy) (o. Piotr 602407640)
12-15 III – Nowa Ruda (Drogosław), św. Barbary (bp Adam) (o. Jan 608348591)
15-19 III – Ludwikowice Kłodzkie, św. Michała Archanioła (bp Ignacy) (o. Piotr 602407640)
19-22 III – Włodowice, św. Piotra Kanizjusza (bp Adam) (o. Andrzej - 794409475 )
22-26 III
– Dzikowiec, św. Marcina (bp Ignacy) (o. Jan 608348591)
26-29 III – Nowa Ruda, św. Mikołaja (bp Adam) (o. Andrzej 794409475)

 Dekanat Nowa Ruda-Słupiec (3 parafie)
(29 III–9 IV 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

29 III-2 IV – Wambierzyce, Nawiedzenia NMP (bp Adam) (o. Jan 608348591)
2-5 IV – Radków, św. Doroty (bp Adam) (o. Andrzej - 794409475)
5-9 IV – Nowa Ruda-Słupiec, św. Katarzyny (bp Ignacy) (o. Jan 608348591)

 Przerwa świąteczna
(9 IV-22 IV 2017)

9-16 IV – Polanica-Zdrój, Siostry Służebnice Ducha Świętego
16-22 IV – Polanica-Zdrój, Siostry Boromeuszki

 Dekanat Nowa Ruda-Słupiec cd (3 parafie)
(22 IV–3 V 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

22-26 IV – Ścinawka Średnia, św. Marii Magdaleny (bp Adam) (o. Piotr 602407640)
26-30 IV – Ścinawka Dolna, św. Jakuba Apostoła (bp Adam) (o. Andrzej 794409475)
30 IV-3 V – Bożków, Świętych Apostołów Piotra i Pawła (bp Ignacy) (o. Piotr 602407640)

 Dekanat Polnica-Zdrój (7 parafii)
(3 V–28 V 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

3-7 V – Polanica-Zdrój, Chrystusa Króla (bp Adam) (o. Jan 608348591)
7-10 V – Stary Wielisław, św. Katarzyny (bp Ignacy) (o. Andrzej 794409475)
10-14 V – Szczytna, św. Jana Chrzciciela (bp Adam) (o. Piotr 602407640)
14-17 V – Szczytnik, MB Królowej Pokoju (bp Adam) - na zakończenie (o. Jan 608348591)
17-21 V – Polanica-Zdrój, MB Królowej Pokoju (bp Adam) (o. Piotr 602407640)
21-24 V –  Niwa, św. Wita (bp Adam) (o. Andrzej 794409475)
24-28 V –  Polanica-Zdrój, Wniebowzięcia NMP (bp Ignacy) (o. Piotr 602407640)

Dekanat Kudowa-Zdrój (6 parafii)
(28 V–18 VI 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

28-31 V – Kudowa-Zdrój (Czermna), św. Bartłomieja (bp Ignacy) (o. Piotr 602407640)
31 V-4 VI – Kudowa-Zdrój, Miłosierdzia Bożego (bp Ignacy) (o. Jan 608348591)
4-7 VI – Kudowa-Zdrój, św. Katarzyny (bp Adam) (o. Piotr 602407640)
7-11 VI – Lewin, św. Michała Archanioła (bp Adam) - zakończenie (o. Andrzej 794409475)
11-14 VI – Duszniki-Zdrój, Świętych Apostołów Piotra i Pawła (bp Adam) (o. Jan 608348591)
14-18 VI – Duszniki-Zdrój, św. Franciszka (bp Ignacy) (o. Andrzej 794409475)

Dekanat Kamieniec Ząbkowicki cd (5 parafii)
(18 VI-5 VII 2017)

18-21 VI – Topola, (bp Ignacy) (o. Piotr 602407640)

21 VI-25 VI – Przyłek (bp Adam) (o. Andrzej 794409475)

25-28 VI – Złoty Stok (bp Ignacy) (o. Jan 608348591)

28 VI-2 VII – Bardo (bp Ignacy) (o. Andrzej 794409475)

2-5 VII – Doboszowice (bp Adam) (o. Jan 608348591)

 Przerwa wakacyjna
(5 VII-26 VIII 2017)

5-6 VII - kościół św. Krzyża - Caritas Diecezji Świdnickiej (bp. Ignacy)

6-16 VII - Polanica-Zdrój, Siostry urszulanki

16-23 VII - Lewin Kłodzki, Siostry elżbietanki

23-30 VII - Duszniki-Zdrój, Siostry elżbietanki

30 VII-6 VIII - Kudowa-Zdrój, Siostry elżbietanki

6-16 VIII - Kudowa-Zdrój, Siostry Niepokalanego Serca Maryi

16-26 VIII – Kudowa-Zdrój, Siostry Służebniczki Śląskie

 Dekanat Kamieniec Ząbkowicki  cd (2 parafie)
(26 VIII-3 IX 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

26-30 VIII  - Ożary (bp Adam) (o. Andrzej 794409475) - bp Adam na zakończenie

30 VIII-3 IX -  Lubnów (o. Piotr 602407640) - bp Adam

Dekanat Świdnica-Zachód (10 parafii)
(3 IX – 8 X 2017)
(Ojcowie franciszkanie)

3-6 IX – Świdnica, NMP Królowej Polski (o. Jan 608348591) - bp Ignacy

6-10 IX – Grodziszcze, św. Anny (o. Andrzej 794409475) - bp Adam

10-13 IX – Świdnica, Ducha Świętego (o. Piotr 602407640) - bp Ignacy na zakończenie

13-17  IX – Lutomia, Przemienienia Pańskiego (o. Andrzej 794409475) - bp Ignacy

17-20 IX – Bojanice, NMP Częstochowskiej (o. Piotr 602407640) - bp Adam

20-24 IX – Bystrzyca Górna, Wniebowzięcia NMP (o. Jan 608348591) - bp Ignacy

24-27 IX – Witoszów Dolny, Nawiedzenia NMP (o. Andrzej 794409475) - bp Adam

27 IX-1X – Milikowice, św. Michała Archanioła (o. Jan 608348591) - bp Adam

1-4 X – Świdnica, św. Józefa Oblubieńca NMP (o. Andrzej 794409475) - bp Ignacy

4-8 X – Świdnica, św. Andrzeja Boboli (o. Piotr 602407640) - bp Ignacy

Procesja różańcowa

8 X 2017 r. (niedziela) – uroczyste zakończenie peregrynacji - Katedra, godz. 18.00

 

LIST OO. Franciszkanów zapowiadający nawiedzenie figury Matki Bożej Fatimskiej w parafii - do odczytania w niedzielę poprzedzającą peregrynację w danej parafii.

LIST Biskupa Świdnickiego zapowiadający peregrynację figury Matki Bożej Fatimskiej.

buy autocad 2016 os autocad lt 2016 product key buy oem windows 10 www.vistaprintdeals.com

Copyright © 2011. All Rights Reserved.

CPR certification onlineCPR certification online