Wrocławskie Dni Duszpasterskie

Wrocław, 29.06.18

Szanowni Katecheci !

Jak co roku serdecznie Was zapraszamy do udziału w XLVIII Wrocławskich Dniach Duszpasterskich w dniach 28-29 sierpnia br. Tegoroczny temat sympozjum organizowanego  przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu brzmi „W mocy Bożego Ducha – powołani do wolności”.

Polecamy Waszej szczególnej uwadze nową formułę WDD, bardziej nastawioną na sprawy ważne dla praktyki duszpasterskiej i katechetycznej. Podczas dwudniowego sympozjum proponujemy jego uczestnikom nie tylko wykłady naświetlające temat roku duszpasterskiego, ale i warsztaty, dające konkretne narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą, po których będzie można uzyskać certyfikaty przydatne do awansu zawodowego. Zakres zajęć będzie obejmował: metodykę pracy z dziećmi i młodzieżą oraz propozycje różnych form animacji duszpasterstwa dzieci i młodzieży w parafii. Oprócz porannych Mszy św. odbędą się także popołudniowe nabożeństwa: drugiego dnia nabożeństwu towarzyszyć będzie indywidualne posłanie z błogosławieństwem biskupa na nowy rok pracy katechetycznej.

Aktualne informacje będą podane na stronie: www.dniduszpasterskie.pl oraz www.pwt.wroc.pl

Serdecznie zapraszam

Rektor  PWT we Wrocławiu

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online