"Wróć do źródła" - Spotkanie Młodych - nabożeństwa, koncerty - Głuszyca, 31 VIII-1 IX

Po 25 latach Spotkanie Młodych znowu zagości w Głuszycy.

Wróć do źródła” tak brzmi nazwa Spotkania Młodych, które odbywać się będzie w dniach 31.08-01.09.2018r. w Głuszycy. Tegoroczne spotkanie jest  reaktywacją tego rodzaju inicjatywy, która została zainicjowana blisko 25 lat temu przez ks. Sławomira Augustynowicza- ówczesnego wikariusza Parafii Chrystusa Króla w Głuszycy. Podczas dwudniowego świętowania swoją obecność potwierdzili Pasterze diecezji: świdnickiej- JE bp Ignacy Dec oraz legnickiej- JE ks. bp Marek Mendyk do której niegdyś przynależała głuszycka parafia.

W programie między innymi konferencje, wspólna modlitwa, praca w grupach, spotkania z ciekawymi osobami ze świata mediów jak również koncert zespołu PLAY&PRAY. Wśród prelegentów głuszyckiego spotkania wymienić należy aktorów Dominikę Figurską i Michała Chorosińskiego, muzyka, pedagoga oraz pisarza dającego wspaniałe świadectwo- Dobromira Makowskiego oraz towarzyszących od początków Spotkania Młodych kapłanów: ks. Aleksandra Radeckiego oraz ks. Bogdana Żygadło.

Jeżeli nie macie planów na ostatni weekend wakacji, chcecie spotkać ciekawe osoby, posłuchać wartościowych konferencji, a także poczuć obecność żywego kościoła to zapraszamy Was- zarówno ludzi młodych ciałem jak i duchem, do Głuszycy w piątek 31 sierpnia od godz. 10:00.

Więcej informacji na plakatach, banerach oraz mediach społecznościowych.

Śledźcie nas na Facebooku: www.facebook.com/spotkaniemlodychgluszyca/ oraz INSTAGRAMIE: @spotkaniemlodychgluszyca.

Do zobaczenia w Głuszycy!

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online