Wydział administracyjny

ks. dr Stanisław CHOMIAK

Wikariusz biskupi ds. katechezy

ks. dr Marek KORGUL

Wikariusz biskupi ds. stałej formacji kapłanów

ks. mgr Edward SZAJDA

KANCELARIA KURII BISKUPIEJ

Kanclerz, tel.: (74) 85 64 403, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ks. dr Stanisław CHOMIAK

Notariusze, tel.: (74) 85 64 411, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ks. mgr lic. Jarosław ŻMUDA
ks. dr Daniel MARCINKIEWICZ

Archiwum i pisownia, tel.: (74) 85 64 412, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
s. mgr Teresa MATUŁA PP Prezentki

Sekretarz Biskupa Świdnickiego, tel.: (74) 85 64 410
ks. dr Marcin GĘSIKOWSKI

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online