Kancelaria Kurii Biskupiej

ks. dr Stanisław CHOMIAK

Notariusze, tel. (74) 85 64 411, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ks. mgr lic. Jarosław ŻMUDA
ks. dr Daniel MARCINKIEWICZ

Archiwum i pisownia, tel. (74) 856 44 412, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
s. mgr Teresa MATUŁA PP Prezentki

Sekretarz Biskupa Świdnickiego, tel. (74) 85 64 410
ks. dr Grzegorz UMIŃSKI

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online