Diecezja Świdnicka

Informacje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej

czwartek, 09-06-2022

W dniach od 23 do 25 września (piątek godz. 18:00 – niedziela godz. 15:00) odbędą się rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Diecezji Świdnickiej. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Świdnickiej – ul. Krakowska 31a, 57-256 Bardo. Przypominam jednocześnie, że każdy z Braci Szafarzy ma obowiązek uczestnictwa w takich rekolekcjach, przynajmniej raz na trzy lata i jest to jednym z warunków przedłużenia upoważnienia do pełnienia posługi.

Celem odpowiedniego przygotowania rekolekcji proszę o zgłoszenie swojego uczestnictwa do dnia  18 września br. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: papierz-1986@o2.pl lub SMS na nr telefonu 694546157. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz parafię pełnienia posługi. Ofiara za uczestnictwo w rekolekcjach wynosi 250 zł.

Na koniec pragnę podziękować wam drodzy Bracia, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej Diecezji Świdnickiej, za posługę, którą z taką ofiarnością i oddaniem podejmujecie. Niech dobry Ojciec, którego umiłowanego Syna trzymacie w swoich dłoniach, obdarza Was swoim błogosławieństwem, a Najświętsza Maryja Panna wyprasza Wam i Waszym rodzinom wszelkie potrzebne łaski.

Ks. Krzysztof Papierz
Diecezjalny Duszpasterz Nadzwyczajnych