Diecezja Świdnicka

Msza św. w języku ukraińskim

sobota, 09-04-2022

Niedziela Zmartwychwstania - godz. 14.30 - Świdnica

W Niedzielę Zmartywychwstania Pańskiego, 17 kwietnia, o godz. 14.30 w kościele pw. św. Józefa w Świdnicy(ul. Kotlarska 19) będzie sprawowana w języku ukraińskim Msza św. w intencji pokoju na Ukrainie. Prosimy o przekazanie wiadomości zainteresowanym.

Наступного тижня в неділю Воскресіння (17.04.2022) о 14:30 у нашій церкві буде святкова меса українською мовою для біженців з України, які проживають у Свідниці та її околицях. Перед святковою месою буде можливість сповіді. Будь ласка, передайте це повідомлення.

Konferencja Episkopatu Polski
Katolicka Agencja Informacyjna