Diecezja Świdnicka

Spotkanie konsultacyjne koordynatorów grup synodalnych

piątek, 14-01-2022

Bielawa , 19 II 2022 r. (sobota)

Wszysktkich koordynatorów grup synodalnych spotykających się w ramach trwającego diecezjalnego etapu Synodu o synodalności ogłoszonego przez papieża Franciszka zapraszamy do udziału w SPOTKANIU KONSULTACYJNYM, które odbędzie się 19 lutego br. (sobota) w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie.

Chętni koordynatorzy do udziału w spotkaniu proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl w tytułem: "zgłoszenie - spotkanie konsutacyjne" do 14 II br.

Program spotkania:

godz. 10.00 - Msza św. pod przewodnictwem bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego

godz. 11.00 - kawa, herbata

godz. 11.15 - spotkanie konsultacyjne (konferencja, wymiana doświadczeń, pytania i odpowiedzi itp.)

godz. 13. 00 - zakończenie

Konferencja Episkopatu Polski