Rekolekcje kapłańskie dla duchowienstwa diecezjalnego odbędą się w 2020 r. w następujących terminach:

7-10 września br. rekolekcje  w WSD Diecezji Świdnickiej poprowadzi o. Tomasz Tłaka OSSPE, wikariusz parafii rzymskokatolickiej pw.  Św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy

23-26 listopada br. rekolekcje w Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich poprowadzi o. Dariusz Laskowski OSPPE, proboszcz parafii rzymskokatolickiej pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy

Rekolekcje będą się zaczynać w poniedziełek o godz. 15.00 a ich zakończenie przypadnie w czwartek ok. godz. 13.00.

Zapisy:

w przypadku udziału w rekolekcjach w Ząbkowicach zapisy w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej w godz. 9- 13 (tel. 856 44 13)

- w przypadku udziału w rekolekcjach w Świdnicy zapisy na furcie WSD Diecezji Świdnickiej (tel. 74 856 49 00)

Zapisy na II termin do: 3 IX

Zapisy na III termin do: 18 XI

Koszt: 400 zł (przedpłata 200 zł)