W związku z przewidzianym na 8 i 9 VIII br. zakończeniem pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę Księża Proboszczowie oraz organizatorzy wyjazdów grup parafialnych, proszeni są o zgłoszenie planowanego wyjazdu  do 3 VIII br.,  do Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 74 856 44 13) wraz podaniem dnia przybycia grupy do  Częstochowy.

Plan czuwania:

8 VIII - godz. 21.00 - Apel Jasnogórski w kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem ks. bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego

8 VIII - godz. 21.30 - 24.00  - czuwanie modlitewne w kaplicy Cudownego Obrazu animowane przez ks. Krzysztofa Iwaniszyna, Przewodnika Głównego Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę

9 VIII - godz. 9.30 - Msza Św. w kaplicy Cudownego Obrazu pod przewodnictwem ks. bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego