W piątek, 26 kwietnia br., przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do sanktuarium św. Jana Pawła II i Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

Program:

1. Sanktarium św. Jana Pawła II

godz. 11.00 - zawiązanie wspólnoty i katecheza

godz. 11.30 - Różaniec

godz. 12.00 - Msza św. pod przewodnictwem JE ks. bp. Ignacego Deca, Biskupa Świdnickiego

Po Mszy Św. ze wzglęu na trwajace prace budowlane należy ok. godz. 14.00-14.15 przejachać autokarem na parking przy Sankatrium Miłosierdzia Bożego.

2. Sanktarium Miłosierdzia Bożego

godz. 15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia

Księży Proboszczów, organiztorów wyjazdów z parafii prosimy o zgłaszanie grup do Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej do dnia 24 IV br. (środa) pod nr telefonu: 609 830 588 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.