KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PEŁNIENIA POSŁUGI NADZWYCZAJNEGO SZAFARZA KOMUNII ŚWIĘTEJ W DIECEZJI ŚWIDNICKIEJ

Kolejna edycja kursu dla kandydatów na Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. w naszej diecezji rozpocznie się w sobotę 26 października 2019 r. (sobota) o godz. 10:00 w domu parafialnym im. Jana Pawła II
w Strzegomiu
(pl. Jana Pawła II 8, obok bazyliki). Terminy kolejnych spotkań zostaną podane podczas pierwszego zjazdu.

Warunkiem udziału w kursie jest złożenie przez Księdza Proboszcza lub Przełożonego Zakonnego podania skierowanego do Księdza Biskupa Świdnickiego. Podanie Kandydat powinien dostarczyć podczas pierwszego spotkania do diecezjalnego duszpasterza Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Diecezji Świdnickiej. Proszę o zgłoszenie kandydatów na kurs do dnia 22 października do osoby odpowiedzialnej za kurs.

Opłata za kurs wynosi 60 zł od osoby / za 1 spotkanie (wykłady, kawa, ciasto, obiad, materiały dydaktyczne). Opłatę pokrywa parafia.

Niezbędnych informacji udziela odpowiedzialny za organizację kursu ks. Krzysztof Papierz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 694546157 (sms z prośbą o kontakt).

Pragnę przypomnieć także o konieczność przedłużenia upoważnienia do pełnienia posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej Diecezji Świdnickiej, przed upływem terminu na jaki zostało one wydane.

Ks. Krzysztof Papierz

Diecezjalny Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy
Komunii Świętej
Diecezji Świdnickiej