REKOLEKCJE  DLA  RODZIN

Pracownie rodzinne - zabawa, nauka i praca

- sposobem na budowanie więzi rodzinnych i przekazywanie wiary

13 -19 (pn-nd) stycznia

wersja krótsza

17-19 (pt-nd) stycznia

Zapraszamy na rekolekcje rodzinne

łączące zimowy wypoczynek

w sercu Ziemi Kłodzkiej

z warsztatami weekendowymi

TEMAT:  PRACOWNIE DOMOWE - ZABAWA, NAUKA, PRACA

–  SPOSOBEM NA PRZEKAZYWANIE WIARY

I BUDOWANIE WIĘZI RODZINNYCH

Pierwsza część rekolekcji od przyjazdu (pn) do piątkowego popołudnia  będzie poświęcona bardziej wypoczynkowi. Jednak każdego dnia rano będzie Msza święta z nauką nt. duchowości małżeńskiej i rodzicielskiej. Po śniadaniu cały dzień przeznaczymy na wypoczynek: narty, spacery, zwiedzanie okolicznych sanktuariów (każda rodzina wg własnego pomysłu). Po powrocie z wyjazdu będzie obiadokolacja i mile spędzony wieczór, z modlitwą kończącą dzień.

Druga część rekolekcji, wersja weekendowa, od piątkowego wieczoru do niedzielnego popołudnia, oprócz Eucharystii i modlitwy, będzie poświęcona głównie warsztatom, w których będą uczestniczyć całe rodziny ze swymi dziećmi. W tej części rekolekcji będą 3 posiłki dziennie. Podczas tych dni dodatkowo będą prezentowane także książki i pomoce edukacyjne. Prowadzący pragną podzielić się pomysłami oraz doświadczeniem, jak wszechstronnie rozwijać dzieci od 2 do 15 lat, jednocześnie budując ich katolicki światopogląd i budząc życie wewnętrzne, podczas wspólnej zabawy i twórczej pracy.

Rekolekcje prowadzi O. Zdzisław Szymczycha SSCC

Warsztaty – Stowarzyszenie na rzecz integralnego rozwoju dzieci i młodzieży JEDNEGO SERCA

MIEJSCE: Klasztor Chrystusa Króla oraz Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej (Sercanie Biali),

57-320 Polanica Zdrój, ul. Reymonta 1,  (GPS – ul. Graniczna 1)

TERMIN: 13-19 (pn-nd) stycznia 2020 roku (6  dobowe)

Przyjazd i zakwaterowanie w poniedziałek od godz. 17.00

Zakończenie w  niedzielę ok. godz. 16.00

KOSZT: pobyt, wyżywienie, organizacja rekolekcji

dorośli i młodzież - 530 zł; dzieci lat 4-12 – 400 zł; dzieci do 3 lat - nie płacą

wersja weekendowa

TERMIN: 17-19 (pn-nd) stycznia 2020 roku (2 dobowe)

Przyjazd i zakwaterowanie w piątek od godz. 17.00

Zakończenie w niedzielę o ok. godz. 16.00.

KOSZT: pobyt, wyżywienie, organizacja rekolekcji

dorośli i młodzież - 210 zł; dzieci lat 4-12 – 170 zł; dzieci do lat 3 - nie płacą

ZGŁOSZENIA: tel. 503-356-993 (o. Zdzisław Szymczycha) wyjątkowo 74 868 13 17

Przy zgłoszeniu podajemy następujące dane osobiste: Imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail,

liczbę i rok urodzenia dzieci.  Przyjmowanie zgłoszeń kończymy po wyczerpaniu miejsc

Zgłoszenie będzie przyjęte po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 10 % z całej sumy.

Konto: Zgromadzenie Ojców Najświętszych Serc Jezusa i Marii Dom Zakonny

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

15 1020 5112 0000 7502 0036 7854

z dokładnym zaznaczeniem tytułu wpłaty: (nazwisko imię, rekolekcje dla rodzin styczeń 2020)

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ? Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, różaniec, notatnik, lekarstwa. Na warsztaty 2 bloki techniczne (w tym jeden kolorowy), nożyczki, kredki, flamastry, ołówki, gumki, klej, dobry humor:) W trakcie rekolekcji będzie możliwość nabycia książek i materiałów do prowadzenia zajęć z dziećmi w domu, autorstwa Ewy Hanter.

Więcej informacji o miejscu rekolekcji na stronie internetowej: www.polanicasercanie.pl

CZEKAMY NA CIEBIE !