A A A  
Diecezja Świdnicka

Adres:

Świdnicka Kuria Biskupia
pl. św. Jana Pawła II 1 
58-100 Świdnica

Czynna od poniedziałku do piątku:
- dla pracowników: od 7.30 do 15.30
- dla interesantów: od 9.00 do 14.00 (w lipcu i sierpniu od 9.00 do 13.00)

Dodatkowe dni wolne: 2 II, Wielki Piątek, 25 III, 8 V, 29 VI, 8 XII, 24 XII

Telefony:

 Centrala:   74 85 64 400
 Fax:   74 85 64 414
 Biskup Pomocniczy - Wikariusz Generalny  bp Adam Bałabuch 74 85 64 400
 Kanclerz Kurii - Wikariusz Generalny  ks. Arkadiusz Chwastyk 74 85 64 411
 Notariat  ks. Mateusz Hajder
 ks. Arkadiusz Harbar
74 85 64 411
 Sekretariat Biskupa Świdnickiego  Małgorzata Wawszczyk 74 85 64 400
 Wydział Duszpasterski - dyrektor  ks. Krzysztof Ora 74 85 64 400
 Wydział Duszpasterstwa Rodzin  ks. Mirosław Rakoczy 572 304 349
 Wydział Katechetyczny - dyrektor  ks. Damian Mroczkowski 74 85 64 404

 Wydział Gospodarczy - dyrektor

 Ekonom

 Referat Sztuki Sakralnej

 ks. Józef Siemasz

 ks. Sławomir Augustynowicz

 ks. Robert Begierski

74 85 64 406

781 112 612

 Wydawnictwa Diecezjalne - dyrektor  ks. Krzysztof Ora 74 85 64 400
 Szkolenia dla fotografów  ks. Krzysztof Ora 74 85 64 400
 Rzecznik Prasowy  ks. Przemysław Pojasek 666 895 878


Poczta elektroniczna:

 Notariat  kuria@diecezja.swidnica.pl
 Kanclerz Kurii  kanclerz@diecezja.swidnica.pl
 Wydział Duszpasterski  duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl
 Wydział Katechetyczny  katechetyczny@diecezja.swidnica.pl
 Wydział Gospodarczy  ekonom@diecezja.swidnica.pl
 Referat Sztuki  zabytki@diecezja.swidnica.pl
 Wydawnictwo Diecezjalne  wydawnictwo@diecezja.swidnica.pl
 Rzecznik Prasowy  rzecznik@diecezja.swidnica.pl
 Strona internetowa   www.diecezja.swidnica.pl


Konto bankowe:
Bank PKO SA o/Świdnica - nr: 82 1240 1473 1111 0010 9348 6252

Konferencja Episkopatu Polski
Katolicka Agencja Informacyjna
Radio Rodzina
Tygodnik Niedziela
Gość Niedzielny
Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Świdnickiej
Kongres Małżeństw
Fundacja św. Stanisława
Aplikacja Drogowskaz
Portal wakcji24.pl

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM