A A A   Synod 2024
Diecezja Świdnicka

Apel poparcia dla ks. Michała Olszewskiego SCJ

piątek, 05-07-2024

Zapraszamy w poniedziałek 8 lipca 2024 r. o godz. 19.30 do świdnickiego Rynku, aby stanąć w obronie ks. Michała Olszewskiego. Pokażmy nasz sprzeciw wobec narastającej fali zła. Pokażmy także siłę naszej modlitwy.

Pamiętajmy, że przed laty to właśnie księża pomagali przetrwać trudne lata komuny. Dziś jest czas, żebyśmy stanęli odważnie w ich obronie. Teraz naszej pomocy potrzebuje ks. Michał Olszewski.

Jeśli nie wstawimy się za nim, to kto wie, czy za chwilę lewicowa władza nie podniesie ręki na innych naszych kapłanów. Dlatego działajmy z Bożą pomocą. Weźmy ze sobą różańce i flagi narodowe.

środowiska patriotyczne
Ziemi Świdnickiej