Szczęść Boże!

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki staraniom diecezjalnej Fundacji św. Stanisława został przygotowany ilustrowany kalendarz ścienny diecezji świdnickiej na nowy 2021 rok. Kalendarz poza tradycyjnymi wspomnieniami świętych patronów, świąt świeckich i kościelnych, zawiera tekże święta i wspomnienia, które przypadają w naszej diecezji. Kalendarz opatrzony jest pięknymi, kolorowymi zdjęciami z wnętrza remontowanej katedry świdnickiej i staje się cegiełką na rzecz pomocy odbudowy naszej perły Dolnego Śląska.

Kalendarze od pierwszysch dni listopada będą do nabycia we wszystkich kościołach naszej diecezji oraz w księgarni diecezjalnej przy katedrze. Jest także możliwość zamówienia kalendarza wysyłkowo. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikami ksiegarni: tel.: 74 856 44 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

stronawww min