Kochani Młodzi! Zbliża się czas tegorocznego Festiwali Młodzieży Light for Life. Organizacja wydarzenia w formie jaką znacie, przy tak wielkiej liczbie uczestników, jest w tym momencie niemożliwa ze względu na obowiązujące ograniczenia i troskę o zdrowie. Każdego roku to Wasza obecność, wspólna modlitwa, świadectwa głoszących, zabawa, muzyka tworzą Festiwal i żadna transmisja online nie zastąpi emocji związanych z bezpośrednim spotkaniem. 
Aby jednak nie tracić zupełnie tego dnia, w sobotę 19 września powspominamy poprzednie lata oraz konferencję wygłosi specjalnie dla Was o. 
 
Jeśli tylko czujesz pragnienie serca, przyjedź tego dnia do Wambierzyc na wspólną modlitwę, będziemy czekać na Ciebie! Bardzo prosimy duszpasterzy parafialnych, aby w tym dniu, skoro nie możemy być wszyscy w Wambierzycach, spotkać się z młodymi ludźmi w swoich parafiach, na wspólnej Mszy św., adoracji Najświętszego Sakramentu, na słuchaniu Słowa Bożego.
 
Zapraszamy także na facebookową stroną Festiwalu. Tam będziemy z Wami tego dnia. Znajdziecie tam wspomnienia poprzednich spotkań i konferencję o. Michała Legana. Zapraszamy Was serdecznie. My o Was nie zapominamy i liczymy, że Wy będziecie razem z nami. 

67364632 1222899301225210 8279325288752480256 o