Ekonom, tel. 74 85 64 406, ekonom@diecezja.swidnica.pl

ks. mgr Piotr OCHOŃSKI

DOKUMENTY DO POBRANIA:

CPV: 71520000-9.

Zamówienie dofinansowane w ramach  Narodowego Funduszu  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (zwanym dalej „NFOŚ”).

pdf

Unieważnienie postępowania dotyczące zapytania: Nadzór inwestorski nad inwestycją" Termomodernizacja budynków: Kurii Biskupiej w Świdnicy,

pdf

Zapytanie ofertowe na zadanie pn: Zarządzanie projektem " Termomodernizacja budynków: Kurii Biskupiej w Świdnicy, Kościoła pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, budynku Plebanii i Centrum Edukacyjnego w Głuszycy, Centrum Edukacyjnego w Pieszycach, Ośrodka Rekolekcyjno-Wypoczynkowego Caritas Diecezji Świdnickiej w Zagórzu Śląskim". CPV: 79421000-1. doc