Diecezja Świdnicka

Bierzmowanie katedralne - 7 VI br.

środa, 19-05-2021

W poniedziałek, 7 czerwca 2021 roku, o godz. 18.00 w katedrze w Świdnicy, podczas Mszy św. zostanie udzielony sakrament bierzmowania osobom, które z różnych przyczyn nie przystąpiły w określonym czasie do sakramentu w swojej parafii.

Zainteresowane osoby powinny zgłosić się do godz. 17.00 w zakrystii katedralnej, posiadając stosowną dokumentację przekazaną przez swojego księdza proboszcza.

Szczegółowe informacje dla duszpasterzy i kandydatów do bierzmowania są dostępne pod linkiem poniżej:

Konferencja Episkopatu Polski
Katolicka Agencja Informacyjna