Diecezja Świdnicka

Rekolekcje diecezjalne "Moc Ewangelii Królestwa"

środa, 13-10-2021

18-21 XI br. - głoszący: ks. Dominik Chmielewski SDB

Po raz siódmy będziemy w diecezji świdnickiej przeżywać  Rekolekcje Diecezjalne.

W dniach od 18 do 21 listopada br. (od czwartku do niedzieli) chcemy w różnych grupach reprezentujących naszą diecezję (księża, osoby życia konsekrowanego, młodzież, dorośli) przygotować się do zakończenia i zarazem rozpoczęcia roku liturgicznego złączonego z uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Do przeprowadzenia rekolekcji zaprosiliśmy: ks. Dominika Chmielewskiego, salezjanina, znanego rekolekcjonistę, m.in. opiekuna duchowego Wojowników Maryi.

Zapraszmy wszyskich do doświadczenia jedności, wspólnoty modliwty i słuchania słowa Bożego!

Szczegóły:  www.mocewangelii.pl

Konferencja Episkopatu Polski