Diecezja Świdnicka

Rekolekcje kapłańskie w diecezji świdnickiej

środa, 13-10-2021

15-17 XI br. (ogólnodostępne); 22-24 XI br. (księża dziekani diecezji świdnickiej)

W diecezji świdnickiej odbedą się rekolekcje kapłańskie w następujacych terminach:

15-17 XI - diecezjalny dom rekolekcyjny w Bardzie - prowadzący: ks. Dominik Chmielewski SDB (rekolekcje ogólnodostępne)

22-24 XI - rekolekcje dla księży dziekanów diecezji świdnickiej - diecezjlany dom rekolekcyjny w Bardzie - prowadzący ks. Eugeniusz Ploch

Zapisy na obie tury rekolekcji w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej tel. 74 8564413 (godz. 9-14)

Konferencja Episkopatu Polski
Katolicka Agencja Informacyjna